چگونه یک شرکت طراحی سایت در تبریز پیدا کنیم؟

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای فعال در آذربایجان شرقی، تمایل دارند از طریق طراحی سایت در تبریز وارد فعالیت اینترنتی شوند. شرکت هایی که می خواهند محصولات و خدمات خود را با استفاده از بستر اینترنت عرضه کنند، نیازمند طراحی سایت حرفه ای در تبریز هستند.
پیدا کردن یک شرکت طراح سایت در تبریز که بتواند ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی، به نیازهای کسب و کارها پاسخ دهد، یکی از دغدغه ها و مشکلات این کسب و کارها محسوب می شود.
دانستن این که کدام شرکت طراحی سایت تبریز جهت واگذاری کار طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی مناسب است، و یک شرکت طراح سایت حرفه ای چه معیارها و خصوصیاتی باید داشته باشد، می تواند یکی از دغدغه های آنها را برطرف نماید.
دانش و تخصص، کار تیمی، تجربه کافی در زمینه طراحی سایت، توان ارائه مشاوره و آموزش در حوزه تجارت الکترونیکی، توان فنی بالا جهت پشتیبانی از وب سایت و پاسخگویی به موقع از جمله معیارهایی است که می توان برای یک شرکت طراح سایت معتبر مد نظر قرار داد.

چطور یک شرکت طراح سایت خوب پیدا کنیم؟

با افزایش شرکت های طراحی سایت در تبریز، و نیز افرادی که به عنوان فریلنسر و به تنهایی اقدام به طراحی سایت می کنند، انتخاب یک شرکت مناسب، یکی از سخت ترین کارها است. به خصوص اگر اطلاعات خوب و درستی از نحوه کار اینترنت و تجارت الکترونیکی نداشته باشید.
انتخاب یک شرکت طراح سایت خوب، تصمیمی نیست که بخواهید به سادگی از کنار آن بگذرید و نسبت به آن حساسیت نداشته باشید، زیرا وب سایت شما در واقع بخش آنلاین کسب و کار شما بوده و اولین نقطه ارتباط کاربران آنلاین با شما خواهد بود.
به همین دلیل ضروری است که یک شرکت طراح سایتی را انتخاب کنید که بتواند به شما در تحقق اهداف تان کمک کند. اما این کار را چگونه باید انجام دهید؟

۶ نکته برای انتخاب شرکت طراح سایت خوب

۱- اهداف تان را مشخص کنید

بسیاری از صاحبان کسب و کارها، اطلاعات زیادی درباره وب و اینترنت ندارند و به همین دلیل همه کارها را به شرکت طراح سایت واگذار می کنند و این بدترین اشتباه ممکن است. اهداف راه اندازی کسب و کار آنلاین در مواردی بسیار شبیه به اهداف راه اندازی کسب و کار در دنیای فیزیکی است، اهدافی مانند افزایش فروش، جذب مشتریان جدید، آگاهی از برند و … .
قبل از این که بخواهید همه کارها را به یک شرکت واگذار کنید، در مورد اهداف خاص خود، و اقداماتی که می تواند به موفقیت منجر شود، با دوستان، شرکای تجاری و افراد مطلع صحبت و تبادل نظر کنید تا انتظارات روشنی از شرکت طراح سایت داشته باشید.

۲- ایده های شما را شنیده و پیشنهادهای جذاب ارائه کند

قبل از این که به دنبال کسی باشید که وب سایت شما را طراحی کند، باید بدانید چه چیزی می خواهید بفروشید، سپس به ایده ایی برای نحوه ارائه یا معرفی آن به شرکت طراح سایت نیاز دارید. این که بتوانید نیازتان را به شرکت منتقل کنید.
می توانید لیستی از وب سایت هایی که می پسندید را ارائه کنید. با این کار آنها بهتر می توانند با اهداف و سلیقه شما آشنا شوند. وب سایت شما باید توسط کسی طراحی شود که بتواند ایده های شما را شنیده و پیشنهادهایی جالب ارائه دهد.

۳- سیستم مدیریت محتوای خوب

قالب وب سایت شما به چیزی بیش از ساختار و عملکرد احتیاج دارد؛ یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) خوب و مطمئن. باید این موضوع را بدانید که شرکت طراح سایت، از چه بستر نرم افزاری برای مشتریان خود استفاده می کند.
سیستم های مدیریت محتوای مختلفی برای نیازهای مختلف وجود دارند که مورد استفاده طراحان سایت قرار می گیرند. سیستم هایی مانند جوملا، پرستاشاپ، وردپرس، مگنتو و … .
آنچه مهم است توانایی شرکت طراح سایت در پشتیبانی فنی نرم افزار پس از طراحی سایت است. و موضوع مهم بعدی این است که آیا شما قادر به اضافه کردن یا ویرایش محتوای سایت خواهید بود؟!

 

۴- به تجربه و نمونه کارها دقت کنید

زمان، تجربه و کارایی را دیکته نمی کند. بنابراین دانستن این که یک شرکت طراح سایت چند سال در این زمینه فعالیت داشته، لزوما به معنای این نیست که آن شرکت بهترین گزینه برای شما است. علاوه بر این موضوع، باید به نمونه کارهای ارائه شده توسط آن شرکت دقت کنید و آنها را بررسی کنید.
مشاهده نمونه کارها و بررسی یک یا چند مورد، یک راه عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد شرکت به نیازهای مشتریانش است.

۵- حضور فعال در شبکه های اجتماعی

حضور فعال و قدرتمند در شبکه های اجتماعی، می تواند یک شاخص قابل اعتماد از یک شرکت طراحی سایت خوب باشد. کاربران و مشتریان معمولا نظرات خود درباره شرکت را در صفحات شبکه های اجتماعی شرکت بیان می کنند.
با بررسی این نظرات می توان به سطح اعتبار یک شرکت از جهت میزان پایبندی آن به مشتریانش پی برد.

۶- داشتن تخصص های مرتبط

یک شرکت طراحی سایت که توانایی و مهارت برای ارائه خدمات در همه ابعاد پروژه طراحی سایت را داشته باشد به احتمال زیاد می تواند گزینه خوبی برای انتخاب شما به عنوان شرکت طراحی سایت مد نظر قرار گیرد.
توانمندی هایی مانند مشاوره صحیح در حوزه تجارت الکترونیکی، سئو، تولید محتوا و … . هم چنین دارا بودن یک سابقه کاری خوب و موفق با تعداد زیاد مشتریان راضی، می تواند معیارهایی برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر و حرفه ای باشد.
با مد نظر قرار دادن این نکات و کمی مطالعه پیرامون طراحی سایت، می توانید سفارش طراحی سایت در تبریز را با دقت و آگاهی بیشتری به یک شرکت معتبر و حرفه ای واگذار نمایید.
شرکت طراحی سایت داده تجارت، به عنوان یک شرکت طراحی سایت در تبریز، با تجربه طراحی انواع وب سایت های مورد نیاز کسب و کارها از جمله طراحی سایت فروشگاهی در تبریز و طراحی سایت شرکتی در تبریز، توانسته است جایگاه خوبی را به عنوان یک شرکت قابل اعتماد نزد مشتریان خود به دست آورد.
جهت سفارش طراحی سایت، استفاده از مشاوره ما در ورود موفق به تجارت الکترونیکی و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه بگذارید

avatar