گرامیداشت روز جهانی برنامه نویس در شرکت داده تجارت

روز برنامه نویس

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

روز جهانی برنامه نویس با برگزاری دورهمی برنامه نویسان شرکت داده تجارت گرامی داشته شد.

به مناسبت روز جهانی برنامه نویس و به منظور تقدیر از زحمات و تلاش های برنامه نویسان شرکت داده تجارت در جهت نیل به اهداف سازمانی و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، روز برنامه نویس گرامی شد.

مهندس رسول نامور مدیر عامل شرکت داده تجارت طی سخنانی در این مراسم گفت: روز برنامه نویس، روز تقدیر از کسانی است که بسیاری از امور پیچیده را برای استفاده عموم مردم، ساده سازی می کنند.

وی با تقدیر از همکاران خود در راستای تحقق اهداف شرکت داده تجارت افزود: یکی از اهداف بزرگ شرکت، توسعه و ارتقای نرم افزار کاواک بود که خوشبختانه این هدف بزرگ با تلاش و پشتکار تیم برنامه نویس شرکت در سال جاری محقق شده است.

مدیر عامل شرکت طراحی سایت داده تجارت در ادامه افزود: توسعه نرم افزاری به لحاظ کاربر پسندتر بودن نرم افزار از نظر گرافیکی و تجربه کاربری و نیز تولید ماژول های جدید و مورد نیاز مشتریان از جمله کارهایی است که تاکنون توانسته ایم طبق برنامه زمانبندی آنها را اجرایی کنیم.

وی در پایان با اشاره به موفقیت ها و اهداف پیش روی شرکت، از زحمات و تلاش های همکاران خود در تحقق اهداف شرکت، تقدیر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است که همه ساله، ۲۵۶ امین روز از تقویم میلادی به عنوان روز جهانی برنامه نویس ثبت شده و گرامی داشته می شود. روسیه اولین کشوری بود که این روز را به عنوان روز برنامه نویس به رسمیت شناخت و پس از آن کشورهای آلمان، کانادا، چین، کرواسی، فرانسه، گوآتمالا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسلوونی، بریتانیا، ایران و ایالات متحده آمریکا نیز این روز را به عنوان روز برنامه نویس به رسمیت شناختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید