طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام فعالیت در تجارت الکترونیک و موفقیت در آن است.

Group 2
امنیت بالا
طراحی واکنشگرا
قالب های متنوع
پشتیبانی به موقع

طراحی سایت از جمله موضوعاتی است که امروزه وجود آن در معرفی کسب و کارها، افزایش درآمد و در نتیجه رشد کسب و کارها بسیار مهم می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات و به تبع آن تغییر رویکرد در شیوه های خرید و فروش و نیز شکل گیری تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، ضرورت طراحی سایت و بهره مندی کسب و کارها از وب سایت دوچندان شده است.

طراحی سایت

امروزه نیاز به فعالیت در دنیای تجارت الکترونیک یکی از نیازها و ضرورت های انکارناپذیر برای کسب و کارها است، و طراحی سایت، گام اول، جهت فعالیت در تجارت الکترونیک و موفقیت در آن می باشد. اکنون زمان آن فرا رسیده که خود را به یک برند یا محصولی که همه آن را می شناسند تبدیل بکنید. برای این کار بهترین روش، داشتن یک سایت حرفه ای می باشد که در آن اصول طراحی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) رعایت شده باشد.

داده تجارت با توجه به تجربه فعالیت در زمینه طراحی سایت، می تواند انواع وب سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری، آگهی، شخصی، مارکت پلیس (Market Place) و … را متناسب با نوع نیاز و سفارش مشتری، طراحی و راه اندازی نماید. ما در شرکت داده تجارت برای تحقق اهداف شما از راه اندازی کسب و کار آنلاین، از سیستم های نرم افزاری به روز و قدرتمند متفاوتی استفاده می کنیم.

طراحی سایت
طراحی سایت - کاواک ای آر پی

KAVAK ERP

سیستم برنامه ریزی مدیریت منابع سازمانی داده تجارت

طراحی سایت - کاواک ای آر پی

KAVAK ERP یا همان سیستم برنامه ریزی مدیریت منابع سازمانی کاواک (کاواک ایی آر پی)، محصولی است که توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت داده تجارت برنامه نویسی و آماده سازی شده است.

این سیستم دارای قابلیت های زیادی بوده و می تواند بسیاری از نیازهای کسب و کارهای مختلف را در یکپارچه سازی کلیه فعالیت ها و فرآیندهای سازمانی از بازاریابی و فروش گرفته تا منابع انسانی، تولید و تجارت الکترونیک، برآورده نماید.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

تفاوت طراحی سایت وردپرس با اختصاصی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل سهولت کاربری و تنوع قالب هایی که دارد، یکی از سیستم های مدیریت محتوای پرکاربرد و البته محبوب برای طراحی سایت حرفه ای به شمار می رود. انعطاف پذیری، واکنشگرا بودن، تنوع قالب ها، پشتیبانی به موقع و … از جمله مزیت هایی است که باعث شده است جهت طراحی سایت، از این سیستم استفاده کنیم.

به دلیل قابلیت های فوق العاده وردپرس به ویژه بهینه شده برای موتورهای جستجو، طراحی سایت وردپرس، بیشتر مورد توجه شرکت های طراح سایت قرار گرفته است.

شرکت داده تجارت ضمن تحلیل نیاز مشتریان و نوع کسب و کارشان، قالب های کاربردی تر و مناسب تری را جهت طراحی به مشتریان پیشنهاد می کند تا آنها بهتر بتوانند به اهداف خود دست یابند.

تفاوت طراحی سایت وردپرس با اختصاصی

نمونه کارهای طراحی سایت

فروشگاه تیک دیجیتال
فروشگاه دکوراسیون کلاسیک
فروشگاه سیبانه
چاپ مهریار صنعت
طراحی سایت شرکتی - بشارت
صنایع غذایی بشارت
طراحی سایت شرکتی - اتحادیه تراشکاران
اتحادیه ماشین سازان و تراشکاران تبریز
طراحی سایت شرکتی - تدین
چاپ و بسته بندی تدین
طراحی سایت شرکتی - کفش آقانژاد
کفش آقانژاد

ما دوست داریم درباره کسب و کار شما بیشتر بدانیم

با ما تماس بگیرید تا با شناخت از کسب و کار و نیازهای شما، راهکارهای مناسبی ارائه کنیم.

کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید