طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت، اولین گام فعالیت در تجارت الکترونیک
و موفقیت در آن است.

security-composition

امنیت بالا

web-design-responsive

طراحی واکنشگرا

modern-web-design

قالب های متنوع

پشتیبانی به موقع

طراحی سایت و اهمیت آن

طراحی سایت از جمله موضوعاتی است که امروزه لزوم آن در معرفی کسب و کارها، افزایش درآمد و در نتیجه رشد کسب و کارها بسیار مهم می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات و به تبع آن تغییر رویکرد در شیوه های خرید و فروش و نیز شکل گیری تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، ضرورت بهره مندی از وب سایت دوچندان شده است.
امروزه نیاز به فعالیت در دنیای تجارت الکترونیکی یکی از نیازها و ضرورت های انکارناپذیر برای کسب و کارها است، و طراحی سایت، گام اول، جهت فعالیت در تجارت الکترونیک و موفقیت در آن می باشد. اکنون زمان آن فرا رسیده که خود را به یک برند یا محصولی که همه آن را می شناسند تبدیل بکنید. برای این کار بهترین روش، داشتن یک وب سایت خوب می باشد که در آن اصول طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) رعایت شده باشد.
داده تجارت با توجه به تجربه فعالیت در زمینه طراحی سایت، می تواند انواع وب سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری، آگهی، شخصی، مارکت پلیس (Market Place) و … را متناسب با نوع نیاز و سفارش مشتری، طراحی و راه اندازی نماید. ما در شرکت داده تجارت برای تحقق اهداف شما از طراحی سایت، سیستم های نرم افزاری به روز و قدرتمندی را آماده کرده ایم.

طراحی سایت

سیستم اختصاصی داده تجارت

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی داده تجارت (کاواک)، محصولی است که حاصل چند سال برنامه ریزی و برنامه نویسی تیم تحقیق و توسعه شرکت داده تجارت می باشد و دارای قابلیت های زیادی بوده و می تواند بسیاری از نیازهای کسب و کارهای مختلف را برآورده نماید.

بیشتر بدانید

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل سهولت کاربری و تنوع قالب هایی که دارد، یکی از سیستم های مدیریت محتوای پرکاربرد و البته محبوب به شمار می رود. انعطاف پذیری، واکنشگرا بودن، تنوع قالب ها، پشتیبانی به موقع و … از جمله مزیت های این سیستم است که باعث شده است جهت طراحی سایت، از این سیستم استفاده کنیم.

نمونه کارهای طراحی سایت

فروشگاه تیک دیجیتال
فروشگاه سیبانه
صنایع غذایی بشارت
دکوراسیون کلاسیک
چاپ و بسته بندی تدین
اتحادیه تراشکاران تبریز
کفش آقانژاد
چاپ مهریار صنعت

ما دوست داریم درباره کسب و کار شما بیشتر بدانیم

با ما تماس برقرار کنید تا بتوانیم با کسب شناخت از کسب و کار و نیازهای شما، راهکارهای مناسبی ارائه کنیم.