طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی و نیازمندی

طراحی سایت آگهی یکی دیگر از شاخه های طراحی سایت محسوب می شود. با طراحی سایت آگهی به راحتی می توانید یک کسب و کار اینترنتی خوب و سودآور را شروع کنید. استارت آپ هایی مانند دیوار، شیپور، و باما کسب و کارهایی از این نوع هستند. استارت آپ هایی که به عنوان یک سیستم آگهی یا نیازمندی، می توانند طیف گسترده ای از موضوعات مورد نیاز مخاطبان را تحت پوشش قرار دهند.
البته سایت های آگهی تخصصی مانند «باما» هم به عنوان یک کسب و کار سودآور می تواند مورد توجه کسانی باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار آنلاین برای خود دارند. در طراحی این نوع سایت ها امکان درج آگهی ها برای کاربران در نظر گرفته می شود به طوری که کاربران می توانند آگهی های خود را در دسته بندی های مختلف درج نمایند و آگهی نیازمندی خود را در معرض دید افراد قرار دهند.

طراحی سایت آگهی و نیازمندی
هم چنین اجازه پروفایل سازی را برای کاربران فراهم می نماید و افراد پس از عضویت می توانند آگهی خود را در دسته بندی مورد نظرشان درج نمایند.
طراحی سایت آگهی یا تبلیغاتی در شرکت داده تجارت با استفاده از سیستم اختصاصی «کاواک» داده تجارت انجام می گیرد. از آنجا که کل فرایند برنامه نویسی و طراحی این سیستم توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت داده تجارت انجام شده است، این قابلیت را دارد که تمام موارد یک سایت نیازمندی را تحت پوشش قرار دهد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و شروع یک کسب و کار جدید با ما تماس بگیرید