داده تجارت، فعال در زمینه طراحی سایت، انواع وب سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری، و … را طراحی می نماید. داده تجارت با سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و تجربه راه اندازی چندین وب سایت حرفه ای، خدمات طراحی انواع وب سایت را ارائه می نماید.
امروزه طراحی سایت به یکی از نیازهای اصلی و اساسی کسب و کارها در دنیای امروز تبدیل شده و اغلب کسب و کارها نیز سعی دارند تا از طریق یک وب سایت حرفه ای، محصولات و خدمات خود را در معرض انتخاب و خرید مصرف کنندگان قرار دهند. در داده تجارت مجموعه ای از نیروهای با انگیزه، متعهد و با تجربه کاری چندین ساله را گردهم آورده ایم تا بتوانیم راهکارهایی جهت پاسخگویی به نیازمندی های متنوع مشتریانمان تدوین و ارائه کنیم. هدف اصلی ما در داده تجارت ایجاد راهکارهایی مناسب جهت رشد کسب و کارها با استفاده از بستر وسیع اینترنت است. تلاش کرده ایم تا به روز بودن، رعایت استانداردها، ایجاد ارزش افزوده و همیشه در حال رشد بودن بخشی از فرهنگ سازمانی مان باشد. همگی ما در داده تجارت بر این باور هستیم که:

مهمترین عامل پایداری یک کسب و کار، میزان ارزش آفرینی آن برای مشتریانش است.

ما پایداری و رشد کسب و کارمان را در گرو پایبندی به اصول و ارزش های اخلاقی، صداقت و مشتری مداری می دانیم. بزرگ ترین سرمایه برای ما داشتن مشتریانی راضی از محصولات و خدمات مان می باشد.

ما دوست داریم درباره شما و کسب و کارتان بیشتر بدانیم
با تکمیل فرم زیر به ما کمک می کنید تا با شما ارتباط برقرار کنیم و با شناخت از کسب و کار و نیازهای تان، راهکارهای مناسبی را جهت موفقیت شما ارائه کنیم.