بازاریابی محتوا

بازاریابی الکترونیک یا بازاریابی دیجیتال، ارتقاء جایگاه یک برند و در نتیجه افزایش فروش محصولات می‌ باشد. اهمیت بازاریابی الکترونیکی در اجتماعی بودن آن است. یعنی از رسانه‌ هایی استفاده می ‌شود که در تمام دنیا کاربرد داشته و کاربران زیادی را در خود جای داده است. اهمیت دیگر بازاریابی الکترونیک، امکان تجزیه و تحلیل بازار با استفاده از ابزار‌ها و روش ‌های تحلیل قابل اعتماد است.

در بازاریابی الکترونیک تمام موارد اعم از تعداد مشاهدات توسط کاربران، مدت زمان مشاهدات، مکالمات فروش و ارزیابی کارآمدی محتوا قابل تحلیل است. هم چنین می‌توان از ارسال پیام، برنامه‌های تلفن همراه، پادکست‌ ها، بیلبرد‌های تبلیغاتی الکترونیکی و کانال ‌های رادیویی و بسیاری از این موارد استفاده کرد.

امروزه تخصصی شدن بازاریابی باعث شده است که مبحث بازاریابی دیجیتال نیز خود دارای پیچیدگی های منحصر به فردی باشد. اما استفاده از ابزارهای الکترونیک این امکان را فراهم آورده است که فعالیت های انجام شده در این حوزه، به دقت تحت نظر گرفته شده و مورد ارزیابی قرار گیرند. بر پایه همین ارزیابی ها است که می توان نسبت به بهبود اشکالات احتمالی اقدام نمود.

خدمات شرکت داده تجارت در زمینه بازاریابی الکترونیک عمدتا در دو حوزه سئو و شبکه های اجتماعی انجام می شود که البته بیشترین فعالیت ها هم در ارتباط با این دو حوزه صورت می گیرند.

صاحبان کسب و کار و مشتریانی که از خدمات داده تجارت استفاده می کنند، جهت انجام مشاوره و بهره مندی از خدمات بازاریابی الکترونیک، با تکمیل فرم تماس می توانند با ما در ارتباط باشید.

ما دوست داریم درباره کسب و کار شما بیشتر بدانیم

با ما تماس بگیرید تا با شناخت از کسب و کار و نیازهای شما، راهکارهای مناسبی ارائه کنیم.