آموزش

به جرات می توان گفت آموزش و پشتیبانی تخصصی به اندازه طراحی و اجرای وب سایت با اهمیت می باشد. از نظر ما، تحویل وب سایت پایان کار نیست بلکه آغاز تعهد ما برای بهره مندی هر چه بهتر و بیشتر شما از وب سایت طراحی شده می باشد.

ما معتقدیم استفاده حداکثری از ابزارهای تجارت الکترونیکی نیازمند برخورداری از آموزش های کاربردی مفید می باشد. بدون آموزش مفید استفاده از این ابزارها برای اغلب مشتریان مقدور نخواهد بود. نبود دانش لازم و در اختیار نداشتن نیروی تخصصی، باعث می شود اغلب کسب و کارهای اینترنتی در ادامه مسیر خود دچار شکست شوند.

شرکت داده تجارت با درک این موضوع مهم، مسأله آموزش مشتریان را در اولویت کارهای خود پس از طراحی سایت قرار داده و آموزش های خود را در سه نوع آموزش حضوری، آموزش ویدیویی، و آموزش آنلاین برای مشتریان ارائه می نماید. این آموزش ها حوزه های مختلف تجارت الکترونیکی را شامل می شود. هدف از ارائه این آموزش ها ارتقای سطح دانش و مهارت صاحبان کسب و کارها، و به حداقل رساندن احتمال شکست کسب و کارهای اینترنتی است.

آموزش های ارائه شده در داده تجارت پس از طراحی سایت و تحویل آن به مشتری، شامل موضوعات زیر است:

  • تجارت الکترونیک
  • آموزش کار با ادمین سایت (ورود و ویرایش محتوا)
  • آموزش نحوه استفاده از افزونه سئوی سایت
  • آموزش تولید محتوا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در هریک از دوره های آموزشی داده تجارت، به قسمت دوره های آموزشی ما در وب سایت داده تجارت مراجعه کنید.

ما دوست داریم درباره کسب و کار شما بیشتر بدانیم

با ما تماس بگیرید تا با شناخت از کسب و کار و نیازهای شما، راهکارهای مناسبی ارائه کنیم.