گروه هنری سوین در سال ۱۳۹۴ تشکیل یافته است و در نظر دارد با ایجاد سبکی متفاوت و جذاب در زمینه هنر و ورزش، گامی بلند برای علاقه‌مندانِ رقص آذربایجانی در رده‌های سنی متفاوت بردارد.

گروه هنری سوین علاوه بر آموزش‌ رقص آذربایجانی به‌صورت کلاسِ حضوری، اقدام به شیوۀ نوینی از آموزش در فضای مجازی نموده و با تأسیس وب‌سایتی متفاوت، از متدهای آموزشی روز دنیا بهره برده و به‌صورت آموزش‌های مجازی، روش‌ها و سبک‌های مختلف رقص حرفه‌ای را در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندانِ سرتاسر کشور و همچنین ایرانیان مقیم خارج و کشورهای همسایه از قبیل آذربایجان، ترکیه و… قرار می‌دهد.

 

گروه هنری سوین، برای سه ردۀ سنی، آموزش‌های رقص را برگزار می‌نماید:

الف: کودکان

ب: نوجوانان و جوانان

ج: بزرگ‌سالان

 

اقدامات انجام شده توسط کارشناسان شرکت طراحی وب‌سایت داده‌تجارت برای گروه هنری سوین:

الف: نیازسنجیِ دقیق گروه هنری سوین: اینکه نیاز مشتری دقیقاْ چیست و چه علاقه‌مندی‌هایی دارد برای شرکت داده‌تجارت بسیار مهم می‌باشد.

ب: شناسایی بازارهدف گروه هنری سوین: اینکه بدانیم مخاطبانِ مشتریان ما کیست و کجا هستند و چگونه باید با آن‌ها ارتباط برقرار کرد، جزو اصول داده‌تجارت می‌باشد تا بعد از شناسایی آن بتوانیم راهنمایی و مشاورۀ صحیح و کاربردی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه دهیم.

پ: ارائۀ راهکارهایی برای چگونگی حضور در فضای مجازی: بعد از نیازسنجی و تحلیل بازار، سعی می‌کنیم تا پیشنهادهایی به مشتریان بدهیم تا متقاضیان و مشتریانِ ما با بهره‌مندی از امکانات وسیع و بی‌نظیر موجود در دنیای مجازی، بتوانند بیشتر و بهتر از قبل در عرصه‌های بازار داخلی و خارجی بدرخشند.

 

ج: سیستم ثبت‌نام تنها با یک شماره موبایل:

هماهنگ شده با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بدون نمونه مشابه داخلی و همچنین روند تأیید شماره موبایل به‌صورت کاملاً ساده و کاربرپسند در این وب‌سایت پیاده‌سازی شده است. پشتیبانی آنلاین، آموزش ویدیویی آنلاینِ دوره‌ها و اتصال به گوگل آنالیز از دیگر امکانات برجسته وب‌سایت گروه هنری سوین می‌باشد.

 

وب‌سایت گروه هنری سوین دنس، به عنوان یکی از نمونه‌کارهای داده‌تجارت در حوزۀ هنری می‌باشد و چنانچه شما نیز جزو هنرمندان عزیز هستید و ایده یا طرحی در ذهن دارید یا در حوزه‌های دیگر اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و… فعالیت می‌نمایید، می‌توانید از تجربۀ و دانشِ کارشناسان شرکت داده‌تجارت بی‌بهره نمانید و مشاوره‌هایی به‌صورت رایگان دریافت نمایید.

 

جهت دیدن وب‌سایت گروه هنری سوین، لینک زیر را کلیک نمایید:

آموزش رقص آذربایجانی

 

آیا قصد دارید در  سه ماه آینده،

کسب‌وکارتان را مجهز به قوی‌ترین پایگاه اینترنتی یعنی وب‌سایت نمایید؟