کارخانجات آلومینیوم حکمتی:

فاز اول کارخانجات آلومینیوم حکمتی در سال ۱۳۶۴ با تلاش و همت بی‌وقفۀ بنیان‌گذار آن به نام آقای اکبر حکمتی (از صنعتگران و تولیدکنندگان بزرگ استان آذربایجان‌شرقی و قهرمان ملی در ورزش کشتی) در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع در شهر تبریز تأسیس و شروع به بهره‌برداری نموده است.

 فاز دوم کارخانجات آلومنیوم حکمتی در سال ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع و احداث فضایی به متراژ ۱۲۰۰۰ مترمربع مشتمل بر۶ سالن بزرگ تولیدی راه‌اندازی شده و به دلیل جذبِ مدیران، مهندسان و متخصصان، هم‌اکنون این مجتمع جزو معدود واحدهای تولیدی – صنعتی بخش خصوصی در سطح کشور می‌باشد و به عنوانِ کامل‌ترین کارخانه تولیدکنندۀ بیلت، پروفیل، درب و پنجره و سازه‌های صنعتی و ساختمانی در سطع شمال‌غرب کشور مطرح می‌باشد.

شرکت طراحی وب‌سایت داده‌تجارت مفتخر است که در سال ۱۳۹۷، قرارداد پروژه وب‌سایت کارخانجات آلومینیوم حکمتی را منعقد کرده و در زمان لازم تحویل و راه‌اندازی نموده است.

برخی از مزایا و امکانات لحاظ شده در طراحی سایت کارخانجات آلومنیوم حکمتی:

الف: دو زبانه بودن سایت (انگلیسی و فارسی)

کارخانجات آلومینیوم حکمتی

 

ب: رعایت اصول UX  و UI 

پ: دسته‌بندی محصولات 

ج: ریسپانسیو

د: ایجاد بخش اخبار و مقالات برای نشر اخبار داخلی شرکت و تولید محتوای مرتبط با صنعت آلومینیوم

ذ: ارائۀ آموزش‌های لازم برای مدیریت وب‌سایت به‌صورت کاربردی و ساده‌سازی شده به کارمندان بخش آی‌تی شرکت

و ده‌ها امکانات دیگر

سایت کارخانجات آلومینیوم حکمتی به عنوان نمونه کار شرکتی و سایر نمونه‌ها:

الف: داده تجارت علاوه بر طراحی وب‌سایت‌های شرکتی در زمینۀ طراحی سایت‌های فروشگاهی، خبری، ورزشی، آموزشی، شخصی، مجلۀ اینترنتی و… با تکیه بر تجربه بیش از یک دهه و همچنین استفاده از نخبگان و متخصصان فعالیت می‌نماید.

ب: «رضایت مشتریان» از لحاظ کیفی، تخصصی، آموزشی، تحویل به موقع پروژه و پشتیبانی، بزرگ‌ترین افتخار ماست.

ج: شما عزیزان می‌توانید در زمینۀ کاری خود، نمونه کارهای دیگری را در سایت داده‌تجارت پیدا نمایید و چنانچه علاقه‌مندی‌ها، ایده‌ها، خواسته‌ها و نیازهای دیگری در زمینۀ طراحی وب‎سایت برای مجموعۀ خود را دارید، کارشناسان ما آماده ارائۀ مشاوره رایگان به شما هم‌وطنان عزیز می‌باشند.

 

آیا قصد دارید در  سه ماه آینده،

کسب‌وکارتان را مجهز به قوی‌ترین پایگاه اینترنتی یعنی وب‌سایت نمایید؟