واحد تولیدی مانیان طب گستر ایرانیان در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید البسۀ یک‌بارمصرف بیمارستانی شامل انواع پوشش‌های غیر استریل، گان، شان و پک‌های جرّاحی یک‌بار مصرف استریل آغاز نمود.

واحد تولیدی مانیان طب با اشتغال بیش از ۵۰ نفر پرسنل در محیطی با زیربنای ۴۰۰۰ مترمربع و سالن تولید ۲۰۰۰ مترمربع با رعایت ضوابط GMP مشغول به فعالیت می‌باشد. این واحد با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت – الزامات خاص تجهیزات پزشکی، توانسته ISO 13485 را از شرکت BRS دریافت نموده و بر اساس ممیزی‌های انجام شده و با توجه به نتایج حاصله که نشان‌دهندۀ رعایت قوانین و مقررات مرتبط در کنار خواسته های سیستم مدیریت می باشد ، مفتخر به دریافت گواهینامه گارانتی اوارد (Guarantee Award) نیز گردیده است.

 

شرکت طراحی وب‌سایت داده‌تجارت مفتخر است که در سال ۱۳۹۴ بعد از ارائۀ مشاوره‌های لازم به شرکت مانیان طب، نیاز و خواستۀ دقیق این مجموعه را شناسایی نماید و با توجه به حساسیت و دغدغۀ زیاد مدیران مانیان طب مبنی بر راه‌اندازی وب‌سایتی معتبر و متفاوت، کارشناسان داده‌تجارت، طراحی قالب اختصاصی را به مدیران پیشنهاد داده و بعد از اخذ تأیید، شروع به پیاده‌سازی وب‌سایتی با ظاهر گرافیکی اختصاصی و سفارشی دقیقاً مطابق با نیاز مجموعۀ مانیان طب نمود.

 

واحد تولیدی مانیان طب و ویژگی‌های طراحی قالب اختصاصی:

۱- زیبایی ظاهری: در طراحی وب‌سایت با قالبی اختصاصی، رعایت اصول UI و UX باعث جذب مخاطبان زیاد و همچنین ماندگاری و حضور بیشتر خریداران و مشتریان در وب‌سایت می‌شود.

۲- وب‌سایت اختصاصی و سفارشی دقیقاً مطابق با نیاز صاحب آن کسب‌وکار طراحی می‌شود.

 

برخی از امکانات ایجاد شده در سایت مانیان طب و پاره‌ای از خدمات ارائه شده توسط شرکت داده تجارت:

الف: آموزش مدیریت وب‌سایت به‌صورت منظم و ساده‌سازی شده و قابل درک

ب: بخش مدیریت منوها

پ: سامانۀ آمار بازدیدکنندگان

ج: دسته‌بندی و مقایسه محصولات

د: نظرات کاربران

ذ: امنیت بالای وب‌سایت که یکی از مهم‌ترین موارد در کسب‌وکارهای معتبر و بزرگ می‌باشد.

ع: توانایی ایجاد بی‌نهایت محصول با دسته‌بندی و برچسب‌گذاری برای آن‌ها

غ: ایجاد بخش وبلاگ برای تولید محتوا از قبیل مقالات و آموزش‌های مورد نیاز در حوزۀ تجهیزات پزشکی

ف: ریسپانسیو

ق:ایجاد بخش تأییدیه‌ها و گواهی‌نامه‌ها

 

نکتۀ کلیدی و قابل توجه برای مدیران و صاحبانِ کسب‌وکارها:

سایت مانیان طب به‌صورت ۲ زبانه (انگلیسی و فارسی) طراحی شده است. لازم به ذکر است واحد تولیدی مانیان طب به سبب دارا بودن همین مزیت دو زبانه در وب‌سایت، توانسته است از فرصت‌های خاص دنیای مجازی استفاده نماید که به عنوان نمونه می‌توان صادرات محصولات به عراق را مثال زد که این فرصت بزرگ از طریق وب‌سایت ایجاد گشته است. ضمناً در حال مذاکره با شرکت‌های خارجی دیگر می‌باشد (که از طریق وب‌سایت، باب آشنایی با آن‌ها باز گشته است)