فروشگاه جهان ابزار در سال ۱۳۸۰ توسط برادران «رامین و بهزاد شیرپایی» در زمینۀ فروش ابزار در تبریز تأسیس گردید و با پشتوانۀ بیش از دو دهه فعالیت و تجربه در زمینۀ تأمین و توزیع ابزارهای صنعتی و ساختمانی، مأموریت خود را تأمین ابزار و تجهیزات مورد نیاز صنایع و کارگاه‌های صنعتی شمال‌غرب کشور تعریف کرده است.

 

فروشگاه جهان ابزار به عنوان اولین و مجهزترین مجموعۀ فروش ابزار شمال‌غرب کشور:

 

جهان ابزار با اجرای استانداردهای مدیریتی، مکانیزاسیون بخش مالی و حسابداری، احداث چند انبار مجهز و مدرن، احداث ساختمان اداری، نمایشگاهی و رفاهی ویژۀ پرسنل و مشتریان، توانست به یک مجموعه تخصصی بزرگ و مجهز تأمین و فروش ابزار و تجهیزات صنعتی و ساختمانی تبدیل گردد.

 

جهان سرویس یکی از زیرمجموعه‌های فروشگاه جهان ابزار:

احداث و راه‌اندازی مرکز تخصصی مشاوره و خدمات فنی و پشتیبانی جهان ابزار که با نام جهان سرویس فعالیت می‌کند، یکی از مهم‌ترین اقدامات این مجموعه برای تکمیل فرآیند خدمات دهی به مشتریان است که از لحظه فروش آغاز می‌شود.

برندسازی فروشگاه جهان ابزار:

فروشگاه جهان ابزار از سال ۱۳۸۴ و با هدف برندسازی و واردات محصولات شرکت‌های بزرگ، حضوری فعال و همه ساله در نمایشگاه های داخلی و خارجی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی داشته که حاصل آن همکاری با برندهایی چون بوش (Bosch)، هیوندای (Hyundai)، روبیکن (Rubican)، رونیکس (Ronix)، ایران پتک، نووا (Nova)، ماکیتا (Makita)، آروا (Arva)، تاپتول (Toptul)، دوو (Daewoo)، ای پی ان (APN Tools) و … می‌باشد.

همکاری و عقد قرارداد فروشگاه جهان ابزار با شرکت طراحی وب‌سایت داده تجارت:

در سال ۱۳۹۵، مجموعۀ بزرگ جهان ابزار جلساتی را با کارشناسان داده‌تجارت مبنی بر حضور فعال و حرفه‌ای در دنیای مجازی برگزار نمودند که حاصل آن طراحی وب‌سایتی فروشگاهی با قابلیت‌های ویژه بود.

آیا قصد دارید در  سه ماه آینده،

کسب‌وکارتان را مجهز به قوی‌ترین پایگاه اینترنتی یعنی وب‌سایت نمایید؟