بازرگانی کاشی والاسرا با سابقه‌ای طولانی (بیش از دو دهه) در زمینۀ ارائۀ کاشی و سرامیکِ دیوار و کف به عنوان یکی از فعالانِ موفق در بازار داخلی و خارجی می‌باشد.

از جمله دلایل دلایل مهم موفقیت بازرگانی کاشی والاسرا:

۱- مشتری‌مداری

۲- کیفیت

۳- ارائۀ خدماتی متمایز و متفاوت

۴- قیمت مناسب

شرکت طراحی وب‌سایت داده‌تجارت با توجه به نگاهِ عمیق و متفاوتِ مدیریت بازرگانی والاسرا، وب‌سایتی را با امکاناتی خاص به تناسبِ نیازهای این مجموعه در سال ۱۳۹۷ طراحی نمود که از جمله ظرفیت‌های این سایت می‌توان به برنامه‌نویسی، ریسپانسو، طراحی و گرافیک، دارای بخش‌های مختلف از جمله صفحۀ جزئیات محصول و جزئیات نمونه کارها و… اشاره کرد.

 

بازرگانی کاشی والاسرا به‌دلیل ارج نهادن و ارزش قائل شدن به مشتریان، درصدد راهکاری بهینه برای ارائه خدماتی متمایز به مشتریان بود که بعد از مشورت با کارشناسان داده‌تجارت، بخشی در منوی سایت با نام «راهنمای نصب» ایجاد شد تا مشتریان، بعد از خرید بتوانند از طریق وب‌سایت، از راهنمایی ۲۴ ساعته بهره‌مند گردند.

بازرگانی کاشی تبریز علاوه بر توجه به کیفیت و قیمت مناسب و سایر ملزومات حرفه‌ای برای یک کسب‌وکار (هم در دنیای فیزیکی و هم در فضای مجازی)، بخشی را در منوی سایت بابت ارائه توضیحات و آموزش به مخاطبان و هم‌وطنان تحت نام «بلاگ» توسط شرکت داده‌تجارت ایجاد نموده که از این طریق به تولید محتوای مرتبط با نوع فعالیت‌ها و محصولات نیز می‌پردازد و نکات کلیدی و مهم را به مردم انتقال می‌دهد.

 

 

بازرگانی کاشی تبریز در اقدامی دیگر و بی‌نظیر، طراحی رایگان برای تمامی محصولات با سلیقه خود مشتری و با متدھای جدید و به‌روز را اضافه نموده است که همین امر بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

سایر خدمات ویژۀ:

الف: ارائه بھترین محصولات در زمینه کف و دیوار که شامل آخرین نمونه‌ھای کاشی تبریز و کرابن سرامیک تبریز می‌باشد.

ب: ارائه تمامی مشاوره‌ھای لازم در زمینه نصب چینی‌آلات وشیرآلات قبل از کاشی‌کاری.

ج: حضور در محل ساختمان و چیدمان کاشی در اولین ردیف و ارائه مشاوره‌ھای لازم به کاشی‌کار.