داده تجارت در نهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز ۲۰۲۱ شرکت می کند

نهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز ۲۰۲۱

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

شرکت داده تجارت در نهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز ۲۰۲۱ که ۱۷ لغایت ۲۱ آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود شرکت می کند.

شرکت داده تجارت که در زمینه تجارت الکترونیک و طراحی سایت فعالیت می کند، در نهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز ۲۰۲۱، محصول جدید خود؛ سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی «کاواک» (KavakERP) را معرفی خواهد نمود. از شما مشتریان ارجمند، فعالان حوزه IT و عموم علاقمندان دعوت می کنیم تا از غرفه ما در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی رینوتکس دیدن نمایید.

غرفه شرکت داده تجارت در نمایشگاه رینوتکس، سالن امیرکبیر، ورودی زون فناوری اطلاعات و ارتباطات از ساعت ۱۵ لغایت ۲۱ دایر بوده و آماده پذیرایی از مهمانان و پاسخگویی به سوالات علاقمندان است.

پیشنهاد مطلب: نمایشگاه رینوتکس تبریز اهداف و فعالیت های آن

لازم به ذکر است نهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز ۲۰۲۱ در ۲۱ زون تخصصی و در چهار بخش اصلی ایده فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات فناورانه و نیازمندی های فناورانه و همچنین بخش فرعی تحت عنوان شرکت ها، سازمان ها و نهادهای حمایتی به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد.

رینوتکس چیست؟

رینوتکس یا نمایشگاه رینوتکس تبریز در واقع نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی است که همه ساله در شهر تبریز و در راستای بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان برگزار می شود. نمایشگاه رینوتکس تبریز ابتدا با نام «نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی» برگزار می شد ولی از سال ۱۳۹۶ به «نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی» با نام اختصاری «رینوتکس Rinotex» تغییر نام داد.

دیدگاه بگذارید

avatar