چگونه در تجارت الکترونیک موفق باشیم ؟

سال ها پیش قدم نهادن به فضای مجازی یک الزام نبود. اما امروزه با توجه به عوامل متعدد مشاهده می کنیم که استقبال از فضای مجازی رو به افزایش است. امروزه دیگر حضور در فضای مجازی معیار موفقیت در تجارت شما نیست. چون تعداد رقبا در کسب و کار شما در اغلب موارد بسیار زیاد است. پس در نتیجه می بایست حضورمان و همه قدم هایمان در بحث تجارت الکترونیک فاز بندی شده و هدف مند باشد. اعتقادی که مجموعه داده تجارت در بحث تجارت الکترونیک دارد این است که:یکی از بسترهای تجارت الکترونیک وب سایت است را به صورت جدی دنبال کنیم.
کارآمدی یک وب سایت به فاکتور های متعددی مربوط می باشد. اما مسلما آنچه که اهمیت یک وب سایت را بیش از پیش نمایان می سازد بحث حضور وب سایت در صفحات اول موتورهای جست و جو گر می باشد. حضور در صفحات اول موتور های جست و جو گر به موارد متعددی مربوط می شود که در مقاله ی سئو قبلا در مورد آن بحث شده است. اما به صورت خلاصه وار می تواند گفت که به عواملی چون : کد نویسی صحیح، بروز رسانی ، آمار بازدید، تگ بندی صحیح و استفاده از شبکه های اجتماعی بستگی دارد. پس از ایجاد یک بستر خوب فضا برای سایر تبلیغات آن هم به صورت هدف مند ایجاد شده است. امروزه در شبکه های اجتماعی می توان از اینستا گرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب نام برد حتما به خاطر تقویت بستر وب سایت خود به اینستا گرام توجه ویژه خواهیم داشت. در حال حاضر هفت درصد از ارزش یک وب سایت (در موتور جست و جی گوگل) مربوط به حضور و محبوبیت آن در شبکه اجتماعی می باشد. سعی کنیم به تناسب زمان موج سوار خوبی باشیم و از تمامی شبکه های اجتماعی و وب سایت های محبوب به منظور تبلیغ وب سایت و کسب و کار خود استفاده کنیم. امروزه محبوبیت اینستا گرام به نسبت فیس بوک بیشتر شده است پس می بایست زمان بیشتری را به اینستاگرام اختصاص بدهیم چون بازخورد بهتری را به دلیل محبوبیت بیشتر برای کسب و کار ما خواهد داشت.
استفاده از سیستم های پیام رسان نیز در جای خود سبب شناساندن کسب و کار به مخاطبانمان خواهد شد. استفاده از تلگرام با توجه به محبوبیت و امکانات بسیاری که این اپلکیشن دارد تاثیر بسزایی دارد.
مجموعه داده تجارت بر این اساس و از طریق بحث و تبادل نظر ابتدا به تحلیل نیازمندی های شما می پردازد و سپس مناسب ترین راهکار را برای حضور برنامه ریزی شده در فضای مجازی ارائه خواهد داد. برنامه ی کسب و کار الکترونیکی تان را از ما بخواهید.

دیدگاه بگذارید

avatar