عکاسی

عکاسی بخشی از تولید محتوای سایت است. بدیهی است که محتوا پایه و اساس طراحی سایت محسوب می شود. اما محتوا فقط شامل متن های عمومی یا متن هایی برای توضیح محصولات و خدمات یا مطالب وبلاگ نیست. تصویر، ویدیو، صدا و … نیز به عنوان محتوا شناخته می شوند.
در میان انواع مختلفی از محتوای قابل تهیه، عکس و فیلم جذاب ترین و پرمخاطب ترین نوع محتوا است که تأثیر بسیار زیادی در جذب بازدید کننده و نیز جلب اعتماد آنان دارد. عکاسی از محصولات به ویژه عکاسی صنعتی، یکی از ضرورت های تهیه محتوای محصولات است. چون بدون داشتن عکس هایی خوب و با کیفیت که بتواند تمام زوایا و جزئیات محصول را به مخاطب نمایش دهد، نمی توان انتظار فروش اینترنتی موفقیت آمیز را داشت.
عکاسی از محصولات از گرایش های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به شمار می رود که هدف آن رساندن پیامی با محتوای جذب مشتری است. این نوع عکاسی در جذب مشتری نقش مهمی دارد به شکلی که شرکت های بزرگ دنیا قسمتی از درآمد خود را صرف آن می کنند. در عکاسی محصول، عکس ها معمولا در یک زمینه تک رنگ جهت نمایش محصول و جزئیاتش گرفته می شوند.
عکاسی محصول بخش مهمی از تبلیغات آنلاین و آفلاین برای فهرست ها، بروشورها، تبلیغات مجله ای، آگهی نامه ها، تبلیغات آنلاین و وب سایت شرکت ها است. به خصوص در هنگام فروش محصولات به صورت مستقیم به مصرف کننده، عکاسی محصول بسیار کاربرد دارد.
تصاویر محصول زمانی کاربرد دارد که قصد شما نشان دادن محصول در بهترین نور و از تمامی زوایای مربوطه است. این تصاویر معمولا بر روی زمینه سفید و یا مشکی قرار می گیرند و به ایجاد یک نگاه مناسب و سازگار از محصول شما کمک می کنند.
تصاویر محصول نه‌تنها دلیلی بر کیفیت محصول شما هستند، بلکه به عنوان پنجره‌ای در فروشگاه الکترونیک شما نیز می باشند و دو چیز را هم برای شما و هم برای مشتریان تان ایجاد می کنند؛ اعتماد و شفافیت
شرکت داده تجارت با تعدادی از مشتریان خود در حوزه عکاسی و فیلمبرداری صنعتی به صورت تعاملی همکاری دارد، در صورتی که تمایل دارید از محصولات خود، به صورت حرفه ای عکاسی کرده و یا از مجموعه خود یک ویدیوی تبلیغی تهیه و منتشر کنید، می توانید از این ظرفیت داده تجارت استفاده نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۴۱۳۳۳۴۶۷۴۷ با ما تماس بگیرید.