دعوت از اهل علم و قلم در سمینار جمعه‌های مثبت

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

رویدادی مثبت و بزرگ در شهر اولین‌ها (تبریز) به نام سمینار «جمعه‌های مثبت» آغاز گردیده است که هر هفته روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در سالن اجتماعات نسل فردا (آبرسان – روبروی هتل تبریز) به شکل رایگان برگزار می‌گردد.
اهداف این رویداد، استفاده از پتانسیل «اساتید بومی» به اضافه‌ی شناسایی «استعدادهای استان آذربایجان شرقی و استان‌های هم‌جوار» و اطلاع‌رسانی و معرفی این «اساتید و استعدادها» به شهروندان و علاقمندان می‌باشد و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی (تئوری – عملی) به دو شکل ۱- عمومی: هفته‌ای یکبار در روزهای جمعه از ساعت ۱۶ ال ۱۹ بصورت رایگان ۲- تخصصی: برگزاری کلاس‌ها و دوره‌ها با بیست درصد قیمت اصلی (کاهش ۸۰درصدی قیمت آموزش‌ها بواسطه حذف هزینه‌های جانبی و نظر لطف اساتید ارجمند نسبت به جمعه مثبتی‌ها و اسپانسرهای محترم)

 

هدف از جذبِ اساتید بومی، حذف هزینه‌های زائد (پرواز، اقامت و تیم همراه اساتید پروازی و …) بوده که باعثِ کاهش چشمگیرِ «هزینه‌های آموزشیِ سمیناری» برای علاقه‌مندان می‌شود و از سویی دیگر با در اختیار گذاشتنِ تریبون و فضایی رایگان به جوانان مستعد، بستری مناسب برای اعلام هویت و ابراز توانمندی‌ها و استعدادهای خویش در زمینه‌های سخنرانی، فن بیان، اصول مذاکره، زبان بدن، مباحث انگیزشی، ارتباط سازی، برندینگ، کسب و کار، تجارت الکترونیک، استارت آپ‌ها و … فراهم آورده است و در آینده‌ نزدیک، گسترش دامنه‌ی استعدادیابی در حوزه‌های متعدد از قبیل خوانندگی، نقاشی، هنرهای دستی، نوازندگی، بازیگری و … جزو برنامه‌های مجموعه‌ی بزرگِ جمعه مثبت می‌باشد. 

شرکت داده تجارت مفتخر است به عنوان اسپانسر (در کنار سایر اسپانسرهای این حرکت سازنده) در خدمت همشهریان عزیز بوده و امید است بتوانیم قدمی کوچک برای رشد و پایداری این رویداد بزرگ برداشته باشیم و سهمی (ولو اندک) در راستای «حمایت از اساتید بومی و کشف استعدادهای آذربایجان» داشته باشیم.
در سمینار روز جمعه، مورخه‌ی ۹۶/۱۲/۱۱، مدیرعامل شرکت داده تجارت، جناب آقای مهندس نامور در جمع صمیمی جمعه مثبتی‌ها، دقایقی به تشریح مبحث روز دنیا یعنی «محتوا» پرداختند و از جمعه مثبتی‌ها برای آغاز یک حرکت بزرگ دیگر در تبریز، دعوت به همکاری کردند.

 

محتوا چیست؟ عصر امروز، عصر محتواست و «استراتژی محتوا» و «بازاریابی محتوا» را باید نه به عنوان یکی از گزینه‌ها، بلکه به عنوان بهترین گزینه و شاید گاهی تنها گزینه برای ارتباط با مشتریان و مخاطبان، در نظر گرفت.

در دوران جدید، مباحثی مانند فروش، تبلیغات، روابط عمومی و حضور در شبکه‌های اجتماعی، نه به عنوان شاخه‌هایی دارای هویت مستقل، بلکه به عنوان زیرمجموعه‌ی کوچکی از دانش استراتژی محتوا و بازاریابی محتوا مورد توجه قرار می‌گیرند.

(در مورد محتوا، در آینده‌ی نزدیک در سلسله مطالب دیگر به شکل تخصصی‌تر و عمیق‌تر به این موضوع خواهیم پرداخت)

دعوت به همکاری:

در خاتمه‌ی بحث محتوا، جناب مهندس نامور از عزیزان اهل قلم، عکاسی، فیلم‌برداری، گرافیست، انیماتور، استراتژیست، مترجم زبان انگلیسی، دانشجوها و متخصصین حوزه‌های آی تی، نرم افزار، روان‌شناسی، جامعه‌شناسی، مدیریت، بازاریابی و …برای تولید محتوا در قالب وبلاگ، فایل‌های صوتی، تیزر، اینفوگرافی ، فیلم کوتاه و … دعوت به همکاری نمودند.

دیدگاه بگذارید

avatar