در طراحی سایت چه تخصص هایی لازم هستند؟

تخصص های طراحی سایت

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

تخصص های طراحی سایت به گونه ای است که امروزه افراد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. شرکت داده تجارت طی چند سال فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و متخصص ترین ها در حوزه طراحی سایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، به دست افراد متخصص سپرده خواهد شد. همان طور که در ساختن یک برج بلند، اشخاص مختلف با تخصص های متفاوت در کنار یکدیگر فعالیت می کنند، در داده تجارت نیز پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام می شود. پس از پیاده سازی کامل سایت، متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی داده تجارت، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت حضوری موفق در فضای مجازی، به مشتریان محترم ارائه می کنند.

تخصص های طراحی سایت
همواره طراحی وب سایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام می شود. رعایت استانداردها و اصول طراحی سایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی سایت در این امر مؤثر است.
اولین قدم در طراحی سایت، انتخاب یک نام مناسب و با معنا برای دامنه سایت است. در طراحی صفحات وب سایت نباید پیچیدگی و سردرگمی برای مخاطبان ایجاد کرد، بنابراین، صفحات سایت باید تا حد ممکن، ساده باشند.

نکات کلیدی در طراحی سایت کدامند؟
– برای سایت های فارسی، لوگو در گوشه بالا سمت راست باشد بهتر است.
– امکان جستجو در بالای صفحه اصلی سایت برای کاربران فراهم باشد
– بازگذاری سریع صفحات وبسایت به صورت پیوسته مورد سنجش قرار گیرد
سردرگمی در طراحی سایت خود را به صفر برسانید:
– قراردادن قابلیت جستجو در سایت، کاربران را سریع تر به هدف شان می رساند
– قراردادن راهنمای سایت و یا مراحل کاری تا رسیدن به نتیجه، به کاربران کمک می کند
– امکان دسترسی آسان کاربران به بخش های مختلف سایت با کمترین تعداد کلیک صفحات
– ریسپانسیو (واکنش گرا) بودن سایت با توجه به گسترس دستگاه های همراه نیز امری ضروری تلقی می شود
– عدم استفاده از لینک های خراب در سایت
– به حداقل رساندن اسکرول در صفحات سایت
– چیدمان و گرافیک ظاهری سایت متناسب با نوع کسب و کار؛ برای این منظور می توان از رنگ سازمانی شرکت و یا سازمان برای طراحی سایت بهره برد
– استفاده از محتوای متناسب و منحصر به فرد در سایت و به روز رسانی محتوا سایت شما را زنده نگه می دارد
با استفاده از عوامل گفته شده و رعایت آنها در وب سایت می توانید یک وب سایت استاندارد و کاربردی را ایجاد نمائید که باعث می شود کاربران احساس خوبی را در هنگام مواجه با وب سایت شما کسب کرده و در نهایت سبب موفقیت بیشتر شما خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar