جشن آغاز هفتمین سال فعالیت شرکت داده تجارت برگزار شد

هفتمین سال فعالیت داده تجارت

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

به مناسبت آغاز هفتمین سال فعالیت شرکت داده تجارت، جشن تولد و دورهمی صمیمی با همکاران و خانواده های محترم آنان برگزار و از زحمات و تلاش های کارکنان شرکت قدردانی به عمل آمد.

مهندس رسول نامور مدیر عامل شرکت داده تجارت طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شرکت در دستیابی به اهداف تعیین شده در سال جاری گفت: بزرگ ترین سرمایه ما، نیروی انسانی و خانواده بزرگ همکارانمان است که در طول فعالیت این شرکت برای رشد و بالندگی آن صادقانه تلاش کرده اند. وی افزود: به خود می بالیم و افتخار می کنیم که همواره افرادی متخصص، متعهد و با اخلاق را در جمع خود دیده ایم.

مدیر عامل شرکت داده تجارت در ادامه گفت: یکی از موضوعاتی که همیشه جزو اولویت های ما بوده و خواهد بود، مشتری مداری و جلب رضایت و اعتماد مشتریان در عالی ترین سطح است که تاکنون در این مسیر حرکت کرده و از این پس نیز جزو اولویت های اول ما خواهد بود.

مهندس نامور با بیان این که داده تجارت وارد دوره جدیدی از حیات خود شده است گفت: ما در مسیر رشد و کسب دانش و تجربه های جدید هستیم و تمام دانش و تجربه خود را در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان مان به کار می گیریم.

وی با اشاره به این که در دنیای رقابت، بزرگ ترین رقیبمان، خودمان هستیم افزود: همیشه باید منشاء تمام مشکلات را در درون خود جستجو کنیم و با شناسایی و رفع آنها رو به جلو حرکت کنیم.

مدیر عامل شرکت داده تجارت با تأکید بر این که کسب و کار ما صرفا جهت کسب درآمد مادی نیست ابراز امیدواری کرد بتوانیم با تمام توان، تخصص، محبت، انسانیت و در چهارچوب اخلاق، کسب و کاری مفید، مشتری محور و تأثیرگذار را پیش ببریم.

وی در پایان ضمن اشاره کوتاه به فعالیت های شرکت در سال جاری گفت: امسال با وجود همه گیری بیماری کرونا و آسیب های ناشی از آن، توانستیم ضمن ارائه خدمات به موقع به مشتریان، «سیستم اختصاصی کاواک» با دو محصول ERP (سیستم برنامه ریزی منابع سازمان) و نرم افزار CRM (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان) را به محصولات خود اضافه و به مشتریان نیز ارائه نمائیم.

گزارش تصویری جشن آغاز هفتمین سال فعالیت داده تجارت:

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
تیم محتواعلیرضا Recent comment authors
newest oldest most voted
علیرضا
Guest
علیرضا

موفق تر از همیشه