با شما در پرورش ایده ها و رونق تجارتتان همراه هستیم

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

هنری فورد در شرح حال زندگی خود می نویسد: «مصرانه تصمیم گرفتم در هر شغلی که انتخاب می کنم کار مقدم بر پول باشد.» برای فورد در هر اقدام تجاری کاری مهمتر از ارائه خدمات نیست. موفقیت بر اساس خدمت به دست می آید. خدمت موفق هم به نگرش شخصی بستگی دارد، به این باور که در بهترین حد خود ظاهر شویم، و در زمینه کاریمان بهترین شویم. راز موفقیت بسیاری از اشخاص موفق آن است که می خواهند خدمتی ارائه دهند تا به دیگران کمک کرده باشند. کسب سود تنها هدف مردان موفق نیست با این حال این اشخاص در مقایسه با دیگران در آمد به مراتب بیشتری به دست می آورند.
ثروت، پاداشی است که در قبال خدماتی که ارائه می دهیم به دست می آوریم. وقتی خدمات ما درست و به صرفه باشند. منجر به وفور سرمایه و افزایش در آمد و نوعی تبلیغ خواهد بود. اساس تجارت الکترونیک هم از همین اصل نشات می گیرد. بسیاری از شرکت ها و صاحبان مشاغل را مشاهده می کنیم که یا وارد دنیای مجازی نشده اند و یا اگر وارد شده اند چندان سرمایه گذاری درستی نداشته اند. منظور و ملاک ما از سرمایه گذاری درست صرفا مربوط به سرمایه گذاری مالی نیست، بلکه منظور از سرمایه گذاری درست انتخاب شرکت ارائه دهنده ی تجارت الکترونیک، استفاده از پشتیبانی شرکت های تجارت الکترونیک می باشد.
شرکت داده تجارت نیز پس از بررسی های متعدد توسط کارشناسان خود سعی در حل این مشکلات دارد. به همین منظور شرکت اقدام به برگزاری جلسات مشاوره ای کاملا رایگان کرده است، تا به تناسب و نوع کسب کار عزیزان راه کار های خود را در بحث تجارت الکترونیک مطرح سازد. امید است که در درجه ی اول مشاور خوبی باشیم و در قدم بعدی همراه شما و قدم به قدم با شما در رونق تجارت شما بکوشیم که این بزرگترین افتخار برای ما خواهد بود و بهترین نوع تبلیغ برای مجموعه ی داده تجارت ارائه خدمات صادقانه و درست می باشد. نیت و قصد به گفته ی دیپاک چوپرا بذر و عامل نهان برای رسیدن به موفقیت است. با شما در پرورش ایده ها و رونق تجارتتان همراه هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar