آغاز پنجمین سال فعالیت داده تجارت

مدیر عامل داده تجارت به همراه جمعی از مشتریان در روز تولد داده تجارت

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

شرکت داده تجارت در حالی آغاز پنجمین سال فعالیت خود را جشن می گیرد که سالی پربار و توأم با موفقیت را همگام با مشتریان مان پشت سر می گذارد. در طول چهارمین سال فعالیت خود توانستیم بسیاری از اهداف و برنامه های خود را محقق نماییم و تلاش کردیم خدمات بهتر و مطلوب تری را به مشتریان مان ارائه دهیم.
بدون تردید در پنجمین سال فعالیت مان نیز خواهیم کوشید در زمینه ارتقای کمی و کیفی خدمات خود بهتر عمل نموده و رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماییم. هم زمان با آغاز پنجمین سال فعالیت داده تجارت و با هدف ارائه سرویس های بهتر و مطلوب تر به مشتریان، با تغییر محل، دفتر داده تجارت را به فضایی بزرگ تر منتقل کردیم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان مان در دفتر جدید باشیم.
هم چنین در سال پیش رو با استقرار سیستم «مدیریت منابع سازمان» (ERP)، تلاش می کنیم سازماندهی بهتر و مطلوب تری را در ارائه خدمات و برقراری ارتباط با مشتریان خود برقرار کنیم، و اطمینان داریم که با استقرار این سیستم، تغییرات بزرگی را در داده تجارت شاهد خواهیم بود. ما ضعف های خود را می دانیم و در پنجمین سال فعالیت خود تمام تلاش مان را به کار خواهیم بست تا با اصلاح و برطرف نمودن آنها خدمات با ارزش افزوده بیشتری را به همراهان خود ارائه دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar